تبریز – معاون اول رئیس جمهور گفت: سخنان دیشب رییس جمهور آمریکا در مورد جمهوری اسلامی ایران چیزی جز نفرت، دروغ، توهین و ایراد اتهامات ناصحیح نسبت به یک ملت متمدن و تاریخ ساز نبود.

به گزارش پرس شیعه، اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم بهره‌برداری از فاز دوم کارخانه فولاد میانه به سخنان سخیف شب گذشته رییس جمهور آمریکا واکنش نشان داد و اظهار داشت: این سخنان جز نفرت، بدبینی، دروغ، توهین و تهمت و  تکرار یک سری اتهامات ناصیحیح نسبت به یک ملت متمدن و تاریخ ساز ایران چیز دیگری در خود نداشت.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه ایران اثبات کرد که یک کشور می تواند در عین مستقل بودن از سایر کشورها، موفق هم باشد، خطاب به رییس جمهور آمریکا گفت: بله شما قلدر و زور گو هستید و می توانید در برخی مواقع زورگویی کنید اما باید ببینید که این زورگویی ها چقدر اثر گذار بوده است.

گفتنی است جهانگیری صبح امروز برای بازدید و بهره‌برداری از فاز دوم کارخانه فولاد میانه، افتتاح بیمارستان امام خمینی (ره) سراب، افتتاح بیمارستان امام حسین (ع) هریس، افتتاح راه دسترسی جنوبی دانشگاه علوم پزشکی(خیابان تلاش)، افتتاح ساختمان جدید دانشکده داروسازی، افتتاح مرکز پیوند اعضا بیمارستان امام رضا (ع)، حضور در نشست شورای اداری و قرارگاه اقتصاد مقاومتی آذربایجان‌شرقی به این استان سفر کرده است.