نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه باب بیان اینکه ملت ایران اجازه نمی‌دهد مسئولین دست از توسعه توان موشکی بردارند، تصریح کرد: شاید در میان هزاران مسئول، ۲ نفر هم باشند که حرف‌های متفرقه بزنند ولی ملت اجازه نخواهد داد این طرح‌ها دنبال شود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه، در حاشیه مراسم ختم والده سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه که عصر امروز در مسجد امام خمینی(ره) شهرک محلاتی تهران برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمریکا ۳۷ سال است نتوانسته هیچ غلطی در برابر ملت ایران بکند و در آینده نیز این توان را نخواهد داشت.

شیرازی گفت: دشمن بر روی نقاط قوت ایران متمرکز شده اما ما امروز در حوزه موشکی در وضعیت مطلوب به سر می‌بریم و همه جهان این را می‌دانند.

وی با بیان اینکه ملت ایران اجازه نمی‌دهد مسئولین دست از توسعه توان موشکی بردارند، تصریح کرد: شاید در میان هزاران مسئول، ۲ نفر هم باشند که حرف‌های متفرقه بزنند ولی ملت ایران اجازه نخواهد داد که این گونه طرح‌ها دنبال شود.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه خاطرنشان کرد: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده باید توان موشکی را الگو قرار دهیم و بدانیم که نیروهای مسلح هیچ گاه در حوزه توانمندی‌های موشکی عقب‌نشینی نخواهند کرد.

شیرازی در پایان افزود: هرکس بخواهد در مقابل اقتدار ایران قرار بگیرد، آگاهانه یا ناآگاهانه آب به آسیاب دشمن ریخته هرچند این گونه اظهارات اثری نخواهد داشت.