فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه تا قدرت نداشته باشیم با ما مذاکره نمی‌کنند، گفت: هر اقدامی که لازم باشد، برای بروزرسانی خود انجام می‌دهیم.

به گزارش پرس شیعه؛ امیر دریادار حبیب‌ الله سیاری در حاشیه مراسم ترحیم مادر سردار سلامی که عصر امروز در شهرک شهید محلاتی برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در خصوص بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره موشک و مذاکره، اظهار داشت: تا قدرت نداشته باشیم، با ما مذاکره نمی‌کنند و اگر قدرت داشته باشیم، پای میز مذاکره می‌آیند.

وی با بیان اینکه اگر قدرت نداشته باشید، زیر پا له می‌شوید، افزود: جمهوری اسلامی ایران الحمدالله برترین قدرت منطقه است اما نه به قصد تجاوزگری؛ بلکه به قصد احقاق حق خود و دفاع از منابع و مرزهای خود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: بنابراین من به عنوان مسئول دریاهای کشور می‌گویم هر اقدامی که لازم باشد، برای بروزرسانی خود انجام می‌دهیم.

دریادار سیاری در ادامه گفت: ناوشکن و زیردریایی می‌سازیم و اژدر و موشک درست می‌کنیم تا توان خود را بالا ببریم و همانطور که مقام معظم رهبری گفتند برای دفاع و نه برای تجاوزگری؛ این واقعیتی است که با جدیت دنبال می‌کنیم.