فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه توجه به اقتصاد مقاومتی در همه عرصه‌ها یک اصل مهم است گفت : نیروی زمینی سپاه می تواند در تحقق شعار سال ۹۵، مؤثر عمل کند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از سپاه نیوز، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم آغازسال جدید در جمع فرماندهان، مسئولین و کارکنان این نیرو تصریح کرد: عملیات‌های رزمی گسترده و اقدامات مهندسی خارق العاده‌ای که در چند سال اخیر در شمالغرب، غرب و جنوب شرق کشور توسط نیروی زمینی سپاه صورت گرفت به برقراری امنیت پایدار و استقرار در مرزهای جمهوری اسلامی ایران ختم شد. این اقدام بزرگ با دلاوری رزمندگان ما به منصه ظهوررسید.

وی افزود: امروز با افتخار اعلام می کنیم که در نتیجه مجاهدت‌ها و جانفشانی های شهدای عزیز و رزمندگان جان بر کف اسلام، تمامی مناطق که مسئولیت آن با نیروی زمینی سپاه می باشد از لوث وجود تروریست‌ها پاکسازی شده و رزمندگان ما در این مناطق حضور دائمی دارند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تأکید کرد: پروژه عظیم انتقال برق فشار قوی و فیبر نوری به ارتفاعات صعب العبور مرزی که موجب ارتقاء ضریب امنیت و فراهم شدن زمینه های رفاهی و فنی برای استقرار رزمندگان به ویژه در شرایط سخت زمستانی در منطقه خواهد شد توسط متخصصین و کارکنان نیروی زمینی سپاه در سال گذشته به حول وقوه الهی انجام شد که دستیابی به این توفیقات، ارزشمند است.

پاکپور در پایان با تاکید بر اینکه نیروی زمینی سپاه می تواند در تحقق شعار سال ۹۵ همچون عر صه‌ها و بخش‌های دیگر، مؤثر عمل کند گفت: شاید بسیاری بگویند رسالت اجرای شعار سال بر عهده نهادهای اجرایی کشور باشد، اما توجه به اقتصاد مقاومتی در همه عرصه‌ها یک اصل مهم است و ما با نگهداری و مراقبت مناسب از تجهیزات، امکانات و ادوات نظامی می‌توانیم در این راستا قدم مؤثری در جهت تحقق این مهم که از منویات فرمانده معظم کل قوا است برداریم.