مانه و سملقان – رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مانه و سملقان گفت: اعتکاف جوانان را در مقابل انواع تهاجمات فرهنگی دشمنان بیمه می‌کند.

به گزارش پرس شیعه به نقل ازمهر، حجت الاسلام هادی پروین در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال بایستی تمام دستگاه‌های اجرایی، نهادها و اقشار مختلف جامعه تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه تبلیغات اسلامی شهرستان مانه و سملقان با برنامه ریزی‌های مناسب سعی در تحقق شعار سال دارد، افزود: روحانیون از جمله اقشاری هستند که با تبلیغ و سخرانی بین مردم می‌توانند در تحقق این امر نقش آفرین باشند.

حجت الاسلام پروین همچنین در خصوص مراسم معنوی اعتکاف در این شهرستان گفت: پاداش برگزاری مراسم اعتکاف کمتر از شرکت در اعتکاف نیست از این جهت ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهرستان مانه و سملقان برنامه ریزی‌های لازم جهت برگزاری این مراسم معنوی را پیش بینی کرده است.

وی تصریح کرد: اعتکاف جوانان را در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان بیمه می‌کند چراکه دشمنان نظام اسلامی با تمام توان و از طرق مختلف برای انحراف نسل جوان برنامه ریزی و آینده آنان را مورد هدف قرار گرفته است.

حجت الاسلام پروین گفت: مراسم معنوی اعتکاف در شهرستان مانه و سملقان از دوم لغایت چهارم اردیبهشت ماه امسال برای خواهران در مسجد جامع و صاحب الزمان(عج) و برای برداران در مسجد پنج تن آل عبا(ع) شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مانه و سملقان افزود: اجرای مراسم سوگواری حضرت زینب(س)، برگزاری برنامه‌های فرهنگی، مسابقات و … از جمله برنامه‌های پیش بینی شده مراسم اعتکاف برای معتکفین است.