چاپ سوم کتاب سیر در بیراهه با افزایش حجم به واسطه الحاق مباحثی پیرامون بررسی زندگی آیت الله منتظری پس از رحلت امام خمینی(ره) توسط نشر سدید(انتشارات بسیج دانشگاه امام صادق) منتشر شده است.

به گزارش پرس شیعه؛ چاپ سوم کتاب «سیر در بیراهه» اثر دکتر علی جعفری هُرِستانی و محمداسماعیل پسندیده با طرح جلد جدید توسط انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) و به اهتمام مرکز تحقیقات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) منتشر شد.

در «پیشگفتار» این کتاب آمده است :

جریان قائم مقام رهبری و حوادثی که در آخر منجر به عزل آقای منتظری از این سمت شد، قسمت مهم و سرنوشت‌سازی از تاریخ پس از انقلاب را تشکیل می‌دهد که تبیین آن برای فهم بهتر حوادث دوران حیات پربرکت امام (ره) و شناخت برخی از جریانات انحرافی موجود در جامعه که پس از رحلت امام (ره) به تقابل با ولایت فقیه و نظام اسلامی پرداختند امری ضروری است. در این میان روشن شدن مواضع حضرت امام (ره) در مقابل این جریان مخصوصاً برای نسل جامعه که به طور زنده و ملموس دوران حضرت امام(ره) را درک ننموده‌ است بسیار راهگشا خواهد بود. لذا در این مجموعه تلاش شده است ضمن اشارۀ اجمالی به تاریخ حوادث قائم مقامی رهبری، متن کامل مواضع و بیانات حضرت امام(ره) به عنوان سند تاریخی برای درک و تحلیل بهتر این حوادث ذکر گردد.

چاپ سوم این کتاب در ۱۲۰ صفحه و به قیمت ۸۰۰۰ تومان در بهار ۹۵ منتشر شده است.

برای تهیۀ این کتاب می‌توانید به سایت مؤسسۀ علمی- فرهنگی سدید مراجعه یا با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۸۶۰۸۴، ۰۲۱۶۶۴۸۶۱۲۰ و ۰۹۱۰۹۸۰۵۰۵۵ تماس بگیرید.