ورامین- رئیس اداره تبلیغات اسلامی ورامین گفت: برای گسترش و تبیین موضوع اقتصاد مقاومتی، باید فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش پرس شیعه به نقل ازمهر، حجت الاسلام رضا غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با توجه به اهمیت موضوع اقتصاد و مشکلاتی که در این عرصه وجود دارد، سال جاری را به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین افزود: رهبر معظم انقلاب طی سال های اخیر به موضوع اقتصاد مقاومتی توجه فراوانی داشته اند و مردم و مسئولان نیز امروز باید در کنار یکدیگر برای تحقق منویات رهبری تلاش کنند.

وی ادامه داد: دشمن نیز تلاش دارد تا از طریق حربه های اقتصادی به کشور و نظام اسلامی ضربه بزند و توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی می تواند خنثی کننده توطئه های دشمنان در این عرصه باشد.

غلامی با تأکید بر اینکه باید در زمینه اقتصاد مقاومتی کار فرهنگی و تبلیغی شود، گفت: برای گسترش و تبیین موضوع اقتصاد مقاومتی، باید فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در دستور کار قرار گیرد.

وی عنوان کرد: هیئات مذهبی، روحانیون و مبلغان نیز در تبیین موضوع اقتصاد مقاومتی نقش برجسته ای را ایفا می کنند و باید در این راستا از همه ظرفیت های ممکن استفاده کرد.

غلامی گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین در سال جاری تلاش می کند تا از ظرفیت های تبلیغی و فرهنگی برای تبیین شعار سال استفاده کند.