قرچک- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک با اشاره به برنامه های پیش بینی شده برای گسترش و تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: نشست های بصیرتی با موضوع اقتصاد مقاومتی در قرچک برگزار می شود.

به گزارش پرس شیعه به نقل از مهر، حجت الاسلام حسن منتظری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به رویکرد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک در موضوع اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: مجموعه اداره تبلیغات اسلامی قرچک خود را ملزم به تحقق منویات رهبری می داند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قرچک افزود: اگر هر ارگان و نهادی بر اساس امکانات و ظرفیت های خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری تلاش کنند، به طور قطع این مهم به نتیجه خواهد رسید.

وی ادامه داد: با توجه به تأکیدهای فراوان مقام معظم رهبری بر روی موضوع اقتصاد مقاومتی و محوریت این موضوع در شعار سال، برنامه هایی از سوی اداره تبلیغات اسلامی قرچک عملیاتی می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک گفت: برگزاری نشست های بصیرتی با حضور کارشناسان و با محوریت موضوع اقتصاد مقاومتی از جمله برنامه هایی است که در سال ۹۵ برگزار می شود.

وی تأکید کرد: تلاش داریم تا از ظرفیت مبلغان، روحانیون و هیئات مذهبی برای تبیین شعار سال و توسعه و گسترش اقتصاد مقاومتی در منطقه استفاده کنیم.