امام جمعه صیدای لبنان اتکا به خداوند را موجب پیروزی مقاومت مردم یمن دانست.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله عفیف نابلسی، امام جمعه صیدای لبنان در دیدار با هیأتی یمنی به ریاست محمد البخیتی، سخنگوی انصارالله یمن در اشاره به ستمگری عربستان سعودی علیه مردم یمن گفت: ملتی که مورد ظلم دیگران قرار می گیرد در نهایت امر به پیروزی می رسد.

وی افزود: تجربه مقاومت اسلامی در لبنان باید همواره مسیر مقاومت را برای مردم یمن تبیین کند. مردم یمن بدانند که دشمنی عربستان تا هر زمان که ادامه یابد، نمی تواند ندای حق را در این کشور خاموش کند.

این عالم لبنانی تاکید کرد: اگر در اقدامات خود به خداوند اتکا داشته باشید پیروزی شما تضمین شده است. رژیم صهیونیستی بارها به لبنان هجوم آورده و سعی کرده پرونده مقاومت اسلامی را ببندد اما با شکست مواجه شد. ملت یمن نیز می تواند که با تکیه بر خط مشی مقاومت در برابر دشمنان پیروز شود.

آیت الله نابلسی تصریح کرد: ملت یمن یک ملت بزرگ است که با مقاومت خود در برابر دشمنی های عربستان نشان داد که توطئه های استعمارگران نمی تواند این ملت را در به زانو درآورد.

از سوی دیگر نیز اعضای این هیات از ابعاد دشمنی عربستان در یمن گزارش داده و جنایت های آل سعود را تشریح کردند. این هیات سکوت جوامع بین المللی در مورد جنایت های عربستان در یمن را محکوم کرد.