اتاق عملیات مشترک حلب با صدور بیانیه ای با بیان اینکه استان حلب به جهنم تکفیریها تبدیل می شود، از آغاز نبردی ویرانگر علیه آنها طی ساعات و روزهای آینده خبر داد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از العهد، اتاق عملیات مشترک حلب امروز سه شنبه با صدور بیانیه ای از آغاز قریب الوقوع نبردی همه جانبه و ویرانگر علیه تروریست های تکفیری مستقر در استان حلب خبر داد.

بر اساس این گزارش، در بیانیه اتاق عملیات مشترک حلب آمده است: استان حلب طی ساعات و روزهای آینده به جهنم تکفیری ها تبدیل خواهد شد.

در بیانیه این اتاق همچنین آمده است: ارتش سوریه و هم پیمانان آن تمام تلاش خود برای پایبندی به توافق آتش بس را به کار بستند، با این وجود گروه تروریستی جبهه النصره شماری از گروه های مسلح را اغفال و آنها را بار دیگر به میدان نبرد کشاند.

در این بیانیه همچنین تصریح شده است: نقض گسترده آتش بس از سوی گروه های مسلح اغفال شده توسط جبهه النصره نشان داد که این گروه تروریستی و دیگر گروه های مسلح همراه با آن زبانی جز زبان زور و سلاح را نمی شناسند.

در بیانیه صادر شده همچنین آمده است: طی ساعات آینده ارتش سوریه و هم پیمانان آن نبرد گسترده ای را علیه تکفیریها در تمامی جبهه ها از شمال گرفته تا جنوب و از غرب تا شرق آغاز خواهد کرد.

اتاق عملیات مشترک حلب همچنین اعلام کرده است: تمامی نیروهای روسی، سوری، حزب الله و ایران به حلب رسیده اند و نبرد ساعات آینده با جبهه النصره در استان حلب، درس عبرتی ماندگار برای این گروه تروریستی خواهد بود.

در این بیانیه همچنین از شهروندان سوری خواسته شده تا حتی الامکان از اماکن محل استقرار تکفیریهای جبهه النصره دور شوند.

در این بیانیه همچنین تصریح شده است که اتاق عملیات مشترک حلب طی ۴۸ ساعت گذشته تشکیل شده است.