دبیرکمیته برنامه ریزی و مالی کنگره ۸ هزار شهید گیلان با بیان اینکه ۱۶ یادواره شهدا در ۱۶ شهرستان پیش از کنگره ۸ هزار شهید گیلان برگزار می‌شود، گفت: برای این یادواره‌ها هیچ‌گونه بودجه‌ای واگذار نکردیم و خودجوش از طریق مردم شهرستان‌ها انجام می‌شود.

به گزارش پرس شیعه؛ سرهنگ حمید جهانگرد در نشست خبری کمیته‌های ۱۸ گانه کنگره ۸ هزار شهید گیلان, اظهار داشت: قلم‌های خبرنگاران است که مقدار اندکی از مظلومیت یاران امام(ره) را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه مقداری منابع از سازمان بسیج دریافت کردیم تا براساس اقدامات کارگروه‌ها در اختیار آنان قرار دهیم, افزود: مقداری منابع از طریق استاندار تأمین شده و تخصیص اعتبار آن در حال انجام است.

دبیرکمیته برنامه‌ریزی و مالی کنگره ۸ هزار شهید گیلان تصریح کرد: از تمام مدیران کمیته‌های ۱۸ گانه تشکر می‌کنم که علیرغم واگذار نشدن امتیازات مورد نظر, با تلاش مضاعف امور را پیگیری می‌کنند.

سرهنگ جهانگرد با اشاره به برنامه‌های پیش از کنگره, اظهار کرد: ۱۶ یادواره شهدا در ۱۶ شهرستان با توجه به عنایت شهدا پیش از کنگره ۸ هزار شهید گیلان برگزار می‌شود و برای آن هیچ‌گونه بودجه‌ای واگذار نکردیم و خودجوش از طریق خود شهرستان‌ها انجام می‌شود.

دبیرکمیته برنامه‌ریزی و مالی کنگره ۸ هزار شهید گیلان, با بیان اینکه بخشی از اداره این کمیته براساس مدیریت جهادی است, اظهار داشت: بخشی از برنامه‌ها از طریق هدایا و کمک‌های خانواده شهدا انجام می‌شود و از مردم می خواهم اگر نذوراتی دارند برای ادای دین خود به شهدا برای برگزاری هر چه بهتر کنگره, ادا کنند.

سرهنگ جهانگرد خاطرنشان کرد: همه ما مدیون شهدای گرانقدر هستیم و امیدواریم ادامه دهنده راه آن‌ها باشیم و عاقبت ما به شهادت ختم شود.