رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش با بیان اینکه مسئولیت در نظامی اسلامی یک امانت و تکلیف الهی است، گفت: امیدوارم که بتوانم به خوبی از این امانت نگهداری کنم.

به گزارش پرس شیعه، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان رئیس جدید مرکز مطالعات راهبردی ارتش در مراسم تکریم و معارفه جانشینان قدیم و جدید کل ارتش و همچنین معاون هماهنگ کننده ارتش که صبح امروز برگزار شد، با تسلیت ایام اربعین امام حسین(ع) اظهار داشت: واقعیت این است که اربعین به دلیل صبر و حرکت تاریخی حضرت زینب کبری (س) شکل گرفت و پیاده روی اربعین هم به برکت مجاهدت های ایشان است.

وی ادامه داد: خدا را شاکرم که توفیق خدمت در یک مرکز علمی را به من داد و امیدوارم که بتوانم به خوبی از این امانت نگهداری کنم که مسئولیت در دین و نظام اسلامی ما یک امانت و یک تکلیف است.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش تصریح کرد: اگر به واقعه عاشورا نگاه کنیم، امام حسین (ع) به حضرت عباس(ع) اجازه رفتن به میدان ندادند، ایشان می خواستند با دادن مسئولیت آب آوری به حضرت عباس تدین و ولایت مداری ایشان را به آینده گان نشان دهد.

پوردستان با اشاره به دوران دفاع مقدس گفت: من در سال ۶۵ که زخمی شده بودم از خدا فرصتی خواستم و این فرصت را در هر جایی که باشم از دست نمی دهم و امیدوارم همه ما در هر مسئولیتی که هستیم به نوعی کار کنیم که لبخند رضایت را بر سیمای مقام معظم رهبری بنشانیم.