معاون تولیت آستان مقدس حسینی تأکید کرد که تمسک به اهل بیت (ع) و پیروی از مرجعیت از عوامل نابودی جریان‎های تروریستی و تکفیری است.

به گزارش پرس شیعه؛ سید افضل الشامی، معاون تولیت آستان مقدس حسینی شب گذشته در مراسم اختتامیه برنامه نسیم کربلاء که از سوی آستان مقدس حسینی و با مشارکت اداره اماکن مقدس عراق در شهر اسلام آباد پاکستان برگزار شد، به جایگاه مرجعیت در این کشور اشاره کرد و گفت: پیروی و اطاعت از مرجعیت عالی عراق یکی از دلایل مصونیت و محافظت از این کشور در برابر هجمه سنگین جریان‎های تروریستی است.

وی تمسک به حضرت آیت الله سیستانی و پیروی از دستورات وی را واجب دانست و افزود: مردم عراق در پیروی از مرجعیت به شعائر حسینی و اماکن مقدس عراق تمسک کرده‎اند و از خود در برابر دشمنان محافظت می کنند.

معاون تولیت آستان مقدس حسینی در ادامه به پیروزی‎های اخیر مجاهدان در مبارزه با تروریسم اشاره کرد و گفت: نیروهای مخلص عراقی در مدت اخیر به پیروزی‎های شیرینی دست یافتند و به زودی عراق را از لوث تروریسم پاکسازی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: از دولت پاکستان و مردمش به علت تمسک به سیره اهل بیت (ع) و پیروی مطلق از این خاندان مطهر بسیار سپاسگذارم.

گفتنی است که مراسم نسیم کربلاء به مدت یک هفته از سوی آستان مقدس حسینی و با مشارکت اداره اماکن مقدس عراق در شهر اسلام آباد پاکستان و با حضور فعال آستان مقدس علوی و کاظمی برگزار شد.