چاپ سوم کتاب شکوه ملی در فناوری هسته‌ ای بقلم نویسنده انقلابی استاد محسن نصری در ۹ فصل و ۳۹۸ صفحه توسط انتشارات حدیث راه عشق راهی بازار کتاب شد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از تسنیم، سید محمدحسین فرزام‌نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، با بیان این مطلب افزود: انتشارات حدیث راه عشق در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، ارتقای فرهنگ، شاخص‌ها و تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی اقدام به انتشار چاپ سوم کتاب « شکوه ملی در فناوری هسته ای» کرد.

وی ادامه داد: این کتاب از تالیفات ارزشمند استاد محسن نصری می باشد که با موضوع بررسی و نقد فناوری و مذاکرات هسته ای به رشته تحریر درآمده است.

فرزام نیا تصریح کرد: کتاب فوق شامل سه بخش و هر بخش دارای ۳ فصل می باشد که در موضوعات: آشنایی کامل با فناوری هسته ای، چرایی و اهمیت وجود فناوری هسته ای، تاریخچه این فناوری ، بررسی حقوقی و قانونی این فناوری و فعالیت هسته ای جمهوری اسلامی ایران ، بررسی سیاسی و امنیتی این فناوری و دلایل پرونده‌سازی و بحران‌تراشی علیه ایران و در نهایت تهدیدات استکبار جهانی و توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران، دسته بندی شده است.

این کتاب به مناسبت سالروز فناوری هسته‌ای شامل تخفیف ۳۰% است که با قیمت ۱۳۵۰۰ تومان توسط توسط انتشارات حدیث راه عشق منتشر شده است. همچنین علاقه مندان برای تهیه کتاب می توانند با شماره تماس های ۹۵۰۱۱۰۵۱-۰۳۱ و واحد روابط عمومی ۰۹۱۳۳۱۶۵۵۴ تماس بگیرند.