فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: امروز پیشرفته ترین موشک‌های جهان و آمریکا توسط عربستان در اختیار داعش قرار می‌گیرد که تهیه آن برای بیشتر کشورها ناممکن است.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار محمد نظر عظیمی در آیین تشییع پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم، حاج حیدر ابراهیم خانی با اشاره به مهمترین پیام شهدای مدافع حرم اظهار داشت: پیام خون این شهید والا مقام و سایر شهدای مدافع حرم به ملت ایران و نسل جوان ما شناخت ماهیت جنایتکاران مدعی حقوق بشر است.

وی افزود: امروز مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر جنایتکارترین انسانها را در غالب گروهک ها راه‌اندازی کرده و به جان بشریت انداخته‌اند و با تمام وجود به صورت آشکار و پنهان از آنها حمایت می کنند.

فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: امروز تکلیف همه ما این است که راه نورانی شهدا را ادامه داده و ماهیت مستکبرین، نظام صهیونیستی و ماهیت آمریکای جناتیکار را کاملا شناخته که این خود نکته بسیار مهمی است.

وی گفت: شناخت ماهیت استکباری آمریکای جهانخوار که در پیام نوروزی مقام معظم رهبری نیز به این مسئله اشاره شدباید همواره مورد توجه باشد.

سردار عظیمی افزود: امروز پیشرفته ترین موشک‌های جهان و آمریکا توسط عربستان به داعش داده می‌شود که تهیه آن برای بیشتر کشورها بسیار سخت است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: کسانی امروز این سلاح ها را در اختیار داعش قرار داده که خود مدعیان حقوق بشر و دموکراسی هستند.

سردار عظیمی با اشاره به وصیت نامه شهید ابراهیم خانی بیان کرد: آنچه در این وصیت نامه بیان شده است برگ زرینی بوده و به عنوان سند اعتبار شما مردم شهید پرور در تاریخ ثبت خواهد شد.

وی افزود: تمامی آنچیزی که در چند سطر وصیت نامه این شهید مدافع حرم و سایر شهدا می‌خوانیم آن چیزی است که ریشه در اعتقادات و باورهای ما داشته و ما امروز به ان افتخار می کنیم.

فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت:دفاع از اعتقادات و باورهای دینی ما همواره وجود داشته و دفاع از این باورها هیچگاه مرز جغرافیایی نمی‌شناسد.

وی گفت: امروز یک جوانی از خطه ملایر که شرایط انقلاب و دوران دفاع مقدس را ندیده، با این بصیرت و احساس تکلیف و شفافیت در عرصه‌ای قدم می‌گذارد که می‌داند انتهای آن راه شهادت است و می داند در جبهه‌ای وارد می‌شود که باید هستی خود را فدا کند.

سردار عظیمی گفت: مراسم این شهید بزرگوار مراسم بیعت با نظام مقدس جمهور ی اسلامی، بیعت با باورهای روشن شهید و بیعت با رزمندگانی است که با تمام وجود در مقابل دشمن ایستادند و به شهادت رسیدند.