مشاور امور بانوان سازمان اوقاف از برگزاری نشست تخصصی «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» با حضور حجت‌الاسلام محمدی؛ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد.

به گزارش پرس شیعه، معصومه فرزانه، مشاور امور بانوان سازمان اوقاف درباره برگزاری نشست تخصصی «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» اظهار کرد: این نشست دوشنبه ۲۹ آبان ماه با حضور حجت‌الاسلام محمدی؛ نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و مشارکت سازمان بسیج اساتید و روحانیون کشور برگزار خواهد شد.

وی ترویج  و نهادینه کردن وقف در خانواده را یکی از اهداف این نشست دانست و گفت: تبیین چالش‌های کنونی وقف و مصادیق وقف در نهاد خانواده از دیگر اهداف این نشست تخصصی است.

مشاور امور بانوان سازمان اوقاف با بیان محورهای اصلی این نشست تصریح کرد: نقش خانواده در مقابله با آسیب‌های پیش روی وقف، نقش وقف در رشد و تعالی خانواده، وقف‌های جمعی و خانوادگی و وقف‌های خاص از قبیل نذر و وصیت را می توان از مهمترین محورهای این نشست دانست.

فرزانه افزود: مدعوین این نشست از بانوان اساتید دانشگاه و حوزه هستند و سه نفر از اساتید یعنی خانم دکتر معین‌الاسلام، خانم دکتر اخوت و خانم دکتر کارشناس در این نشست تخصصی سخنرانی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در ابتدای این نشست تخصصی حجت‌الاسلام محمدی؛ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌‍‌الاسلام گواهی؛ رئیس سازمان بسیج اساتید و طلاب و حجت‌الاسلام سجادی؛ رئیس دانشگاه علوم قرآن و حدیث اصفهان و مشاوره رئیس سازمان اوقاف سخنرانی خواهند کرد.

گفتنی است نشست تخصصی «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» ساعت ۹ صبح دوشنبه ۲۹ آبان ماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.