امام جمعه بروجرد در مراسم تشییع شهید مدافع حرم، گفت: شهداء و ایثارگران مدافع حرم شجاعانه و پروانه وار گرداگرد حرم اهل بیت(ع) در سوریه می جنگند و اجازه تعرض تکفیری ها را به شناسنامه شیعه نخواهند داد.

به گزارش پرس شیعه؛حجت الاسلام و المسلمین حسن ترابی، امروز در مراسم تشییع شهید مدافع حرم در بروجرد، شهدای مدافع حرم را مخلصانی بی بدلیل دانست و گفت: شهدا و ایثارگران مدافع حرم شجاعانه و پروانه وار گرداگرد حرم اهل بیت(ع) در سوریه می جنگند و اجازه تعرض تکفیری ها را به شناسنامه شیعه نخواهند داد.

وی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم با نثار خون خود در راه حفظ و اعتلای حقانیت شیعه و حرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) با تروریست ها و تکفیری ها مبارزه کردند، تصریح کرد: امروز اگر جانفشانی و ایثارگری های رزمندگان مدافع حرم نبود، چیزی از حرم اهل بیت(ع) در سوریه و عراق باقی نمانده بود.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه شهدای مدافع حرم مبارزه با ظلم و دفاع از حق را از مکتب سرخ حسینی فرا گرفته اند، افزود: شیعیان به تاسی از مولای شهیدشان آگاهانه در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) با یزیدیان و شمرهای زمانه می جنگند تا امنیت، آسایش و اقتدار اسلام و شیعه روز به روز افزایش یابد