نمایشگاه دستاوردها و عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور نماینده ولی فقیه ورئیس سازمان اوقاف و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز گشایش یافت.

به گزارش پرس شیعه؛ نمایشگاه دستاوردهای سازمان اوقاف با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه ورئیس سازمان اوقاف و جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی  صبح امروز دوشنبه۲۹ آبان ماه در محل نمایشگاه های دائمی مجلس افتتاح شد.

مسئول اجرایی این  نمایشگاه اظهار کرد: این نمایشگاه از امروز  دوشنبه ۲۹ آبان ماه تا هشتم آذر ماه به مناسبت دهه وقف در محل نمایشگاه‌های مجلس شورای اسلامی بر پا خواهد بود ..

مهدی شیری  تصریح کرد: این نمایشگاه با هدف ارایه گزارش عملکرد هشت ساله سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود

بر اساس این گزارش در این نمایشگاه  ۹ تابلو آمار گزارش عملکرد سازمان اوقاف در قالب اینفوگرافی و ۱۶ تابلوی گزارش عملکرد در این نمایشگاه در معرض دید بینندگان قرار گرفته است .

همچنین  ۴۶ تابلو از پروژه‌های عمرانی امامزادگان در این نمایشگاه وجود دارد، و هر یک از این تابلوها سه بخش قبل از عملیات عمرانی، در حین عملیات عمرانی و بعد از عملیات عمرانی امامزاده مورد نظر را به تصویر کشیده است.

بر اساس این گزارش  همچنین  ۲۵ تابلو از پروژه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی موقوفات و ۲۰ تابلو از معاونت فرهنگی سازمان اوقاف در موضوعات فرهنگی و وقفی در این نمایشگاه به نمایش درآمده است ..