رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه آمریکایی ها و صهیونیست ها می خواستند گروه جعلی داعش را به مردم منطقه غالب کنند، گفت: اگر خواب داعش تعبیر می‌شد، معلوم نبود چه بر سر اسلام عزیز می‌آمد.

به گزارش پرس شیعه، سردار غلامحسین غیب پرور بعدازظهر امروز در حاشیه مراسم اهدای جهیزیه از طرف بسیج مستضعفین به خانواده های نیازمند، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیج ارائه خدمات مردم محوری است که سپاه تهران بزرگ در این قضیه پیشگام است؛ لذا آن چیزی که امروز ملاحظه شد بخشی از عملکرد آنها است؛ در ۱۸ ماه گذشته فقط در موضوع تهیه جهیزیه بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان با مشارکت های مردمی هزینه شده که امروز ۲۶۰ سری جهیزیه تحویل نیازمندان می شود.

وی با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت و پایان کار داعش گفت: آمریکایی ها و صهیونیستی ها می خواستند گروه جعلی داعش را به مردم منطقه غالب کنند البته خطر اینها به مراتب بیشتر از زمانی است که می خواستند رژیم صهیونیستی را در منطقه ایجاد کنند؛ پس اگر این خواب زشت و نامبارکشان تعبیر می شد واقعا معلوم نبود سر اسلام عزیز چه می آمد.

رئیس سازمان بسیج تاکید کرد: شکرگذاری بزرگ مردم منطقه این است که انسجام خودمان را حفظ کنیم و آن جهاد کبیری که رهبری فرمودند تقویت کنیم و بدانیم با اتکا به خداوند می توان اسلام محمدی را گسترش داد و جوامع مختلف را مدیریت کرد؛ چون اسلام دینی است که می تواند انسان را به رشد و تعالی برساند و این حتمی است.

سردار غیب پرور اظهار داشت: آن چیزی که آمریکایی ها و صهیونیست ها می خواستند در منطقه انجام دهند، دستشان برای مردم رو شد؛ زیرا اسلامی که آنها می گفتند اسلام دروغین بود؛ پیامبر ما پیامبر رحمت است و هیچ وقت نفرموده که سینه مردم را بشکافید و قلب آنها را از تنشان در بیاورید یا پیامبر ما هیچ وقت نفرمودند که مردم دست به قتل و غارت بزنند.

وی در پایان تصریح کرد: خدا را شکر که تحت هدایت های مقام معظم رهبری و مرجعیت در عراق تلاش ها به ثمر نشست و این پیروزی حاصل شد.