جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: ارتش درکنار مردم سرپل ذهاب و اطراف خواهد بود و تا زمانی که اسکان و زندگی به حالت عادی باز نگشت حضور ما نیز حتمی خواهد بود.

به گزارش پرس شیعه، امیر سرتیپ نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: باتوجه به شرایط جوی و کاهش برودت هوا و بارندگی اخیر، هموطنان عزیز زلزله زده نیاز به تجهیزات و وسایل گرمایشی دارند که روزانه تمام تجهیزات و وسایل مورد نیاز را در اختیار زلزله زدگان قرار می دهیم.

جانشین نیروی زمینی ارتش بابیان اینکه ارتش با تمام توان امداد رسانی را ادامه می دهد تاکید کرد: چادر، نایلون، موکت، پتو، پیک نیک ، والور، مواد غذایی و … از جمله موارد مورد نیاز عزیزان حادثه دیده بود که توسط کارکنان شریف نیروی زمینی ارتش واگذار شد.

سرتیپ نعمتی اظهار کرد: بخش مهم در سطح شهر و محله ها موضوع تامین امنیت است که توسط تیپ های ۶۵ و ۳۵ واکنش سریع انجام میشود.

وی همچنین عنوان کرد: مهمترین مسوولیت گروه و یگان مهندسی نیروی زمینی واگذاری و نصب کانکس ، سرویس های بهداشتی و حمام صحرایی بود که در محله های مورد نیاز انجام شده است .

سرتیپ نوذر نعمتی ، سرکشی مداوم کارکنان نیروی زمینی ارتش را وظیفه دانست و تاکید کرد: ارتش درکنار مردم سرپل ذهاب و اطراف خواهد بود و تا زمانی که اسکان و زندگی به حالت عادی باز نگشت حضور ما نیز حتمی خواهد بود.