فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با بیان اینکه قاسم سلیمانی ها ثابت کردند که دوران این حرف ها به پایان رسیده است، گفت: دوران بزن و در رو از مسیرهای هوایی کشور تمام شده است.

به گزارش پرس شیعه، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاءدر مراسم گرامیداشت شهدای یگان فاتحین سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ، با تبریک پیروزی های اخیر جبهه مقاومت و هفته بسیج، گفت: شهدای عزیز ما از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا شهدای ترور، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای هسته ای و شهدای مدافع حرم همگی ثابت کردند همواره فریاد هیهات من الذله در جمهوری الامی ایران ریشه دارد.

وی افزود: شهدای ما ثابت کردند در صف کربلا ماندن محدود به زمان و مکان خاصی نیست.

امیر اسماعیلی با ابراز تاسف از وقوع زلزله در غرب کشور، خاطرنشان کرد: غم و ماتم این مصیبت با حضور رهبری در عرصه به پایان رسید.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب مبنی بر پایان یافتن دوران بزن و در رو از جانب دشمنان، گفت: قاسم سلیمانی ها ثابت کردند که دوران این حرف ها به پایان رسیده است و ما نیز این اطمینان را به مردم کشورمان می دهیم که دوران بزن و در رو از مسیرهای هوایی کشور تمام شده است و در این راه مماشات سیاسی نخواهیم داشت.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با بیان اینکه پدافند، خط مقدم تهدیدات علیه کشور است، تاکید کرد: با ٣٧٠٠ نقطه پدافندی امروز اعلام میکنم مرزهای هوایی، دریایی و زمینی کشورمان قتلگاه دشمنانی است که قصد تجاوز به کشور را داشته باشند.

وی در پایان، گفت: دستاوردهای ملی کشور که به دست های خالی به دست آمده است اعتقادات ماست و پدافند امروز در خط مقدم دفاع از حیثیت و موجودیت این دستاوردها است.