فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر حضور بسیج مردمی در لبنان و سوریه و عراق نبود امروز شاهد پیروزی بر رژیم صهیونیستی و داعش نبودیم.

به گزارش پرس شیعه، سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست خبری که که صبح امروز برگزار شد با تبریک هفته بسیج و پیروزی های جبهه مقاومت در برابر استکبار نا بودی داعش گفت: حق این بود که در هفته بسیج پیروزی بر داعش اتفاق دهد و همه می دانند عامل پیروزی های انقلاب در همه برهان ها مانند جنگ تحمیلی مردم و حضور آنها بوده و بسیج مظهر حضور مردم است.

وی با اشاره به دیدار روز گذشته مقام معظم رهبری با بسیجیان گفت: رهبری همه مردم ما بسیجی دانستند که به این معناست که همه مردمی که از مقاومت می کنند بسیجی هستند.

سرلشکر جعفری گفت: رویکرد بسیج به سمت خدمت رسانی مردم و حل مشکلات اجتماعی است ، البته روحیه همه ملت ما خدمت رسانی و کمک به مردم است.

وی با اشاره به پیروزی های اخیر جبهه مقاومت اظهار داشت: این پیروزی ها همه مدیون حضور مردم و بسیج مردمی در محور مقاومت است. اگر حضور بسیج مردمی در لبنان و سوریه و عراق نبود امروز شاهد پیروزی بر رژیم صهیونیستی و داعش نبودیم. بسیج مردمی به فرمان مرجعیت شکل گرفت و پیروزی های بسیاری را به دنبال داشت.

سرلشکر جعفری تاکید کرد: سرنوشت کشور به بسیج گره خورده و امید داریم بیش از پیش شاهد حضور مردم برای حل مشکلات اجتماعی است البته حضور مردم برای حل مسائل اجتماعی نیاز به خواست دولت دارد.

ادامه دارد…