رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید هشیار باشیم چرا که آمریکا و دشمنان دیگر ما دست از سر ما بر نمی دارند و آرام نخواهند نشست، تجریه به ما آموخته که آنها فتنه پشت فتنه برای ما طراحی می کنند.

به گزارش پرس شیعه، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران به مناسبت هفته بسیج، ضمن تبریک این هفته به همه بسیجیان اظهار کرد: بسیج معجزه انقلاب اسلامی است و امید آینده مستضعفان جهان است و می بایستی استمرار انقلاب اسلامی را در حیات طیبه آن جستجو کند.

وی گفت: تبریک می گویم پیروزی اعجاب آور و معجزه آوری که در جبهه مقاومت در برابر نیروهای تروریستی اتفاق افتاد و خواب نامبارک خبیثان عالم محقق نشد و تعبیری نداشت. داعش می خواست جنایاتی را در سرزمین های اسلامی به نام رسول خدا و مکتب اسلام انجام دهد که البته بسیاری هم کشته شدند و سرزمین های وسیعی هم نابود شد ولی به برکت هدایت های هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و جان فشانی های مدافعان حرم این محاسبات آنها بهم ریخت و پیروزی نصیب ما شد و خدا رو شکر که طومار این بد صفتان پیچیده شد.

غیب پرور تصریح کرد: باید هشیار باشیم چرا که آمریکا و دشمنان دیگر ما دست از سر ما بر نمی دارند و آرام نخواهند نشست، تجریه به ما آموخته که آنها فتنه پشت فتنه برای ما طراحی می کنند و ما باید با بصیرت و استقامت پای انقلاب بایستیم.

غیب پرور افزود: ما در بسیج افتخارمان این است که خادم شما، ملت و بسیجیان هستیم و این خدمتگذاری و خادم بودن نه یک شعار بلکه در عمل این مسئله را ثابت کرده ایم که خادم آحاد مختلف ملت هستیم.

وی با بیان اینکه گروههای جهادی در سراسر کشور از این سنخ هستند و داوطلبانه هزاران نفر از بسیجیان برای کمک به مناطق مختلف کشور اعزام می شوند، اظهار داشت: این کمک رسانی در حوزه های مختلف اتفاق افتاده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یکی از شئونات مهم بسیج، خدمت رسانی است. به طور مثال در همین زلزله غم انگیز کرمانشاه هم شاهد بودیم که عزیزان بسیجی ما از همان ساعات اولیه حادثه در منطقه حاضر شدند و به ارائه کمک های مختلف پرداختند. البته ما ادعا نمی کنیم که نتیجه کارمان صد درصدی بوده اما می توانیم با افتخار بگوییم که خدمات رسانی خوبی را انجام داده ایم.

غیب پرور تصریح کرد: ایجاد سرپناه برای هموطنان عزیز زلزله زده یکی از اقدامات ما بود. کار بسیج خدمت رسانی و انجام امور فرهنگی از جنس انقلابی گری است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه یکی از اقدمات مهم بسیج حضور در فضای مجازی است، ادامه داد: قرار نیست فضای مجازی قتلگاه جوانان انقلابی ما شود و ما تصمیم داریم در فضای مجازی با قوت و جدیت ورود پیدا کنیم.

وی در پایان گفت: حضور در شبکه های اجتماعی و تشکیل یگان های فضای مجازی برای ما یک اولویت است. از نظر ما، بسیجی صرفا کسانی که در رده های مختلف ما پرونده دارند، نیستند بلکه کس که دل در گرو انقلاب، امام و رهبری دارد یک بسیجی است و ما می توانیم بگوییم که یک بسیج ۸۰ میلیونی داریم.