یکی از مراجع عظام تقلید بر لزوم همدلی و اتحاد همه مسئولین نظام و آحاد ملت تاکید کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه دیدارهای خود با علماء و مراجع تقلید قم، با حضور در محل بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء، با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی دیدار کرد.

آیت الله جوادی آملی در این دیدار بر همدلی و اتحاد همه مسئولین نظام و آحاد ملت تاکید کرد.

این مرجع تقلید با بیان اینکه خدای متعال نعمت نظام جمهوری اسلامی را به ما داده و همه باید قدردان آن باشیم، اظهار داشت: خداوند نعمتهای فروانی به ما داده که باید برای حفظ آنها تلاش کنیم، یکی از آن نعمتها، نظام مقدس جمهوری اسلامی و این انقلاب است که همه باید برای حفظ این نعمت و سر بلندی و عزت جامعه اسلامی تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه خدا این نظام و انقلاب را تا کنون حفظ کرده است گفت:همان خدایی که درخت خشکیده را برای حضرت مریم و نوزاد تازه به دنیا آمده او، سر سبز و خرم کرد و حضرت از میوه های آن استفاده کرد، همان خدا هم تا کنون انقلاب و نظام و اسلام را از جمیع مشکلات و بلایا محفوظ داشته است.

آیت الله جوادی آملی ادامه داد: در دنیا ۹۹ درصد امور به دست خدای متعال است و تنها یک درصد فعالیت ها را خدا به انسان واگذار کرده و انسان باید برای عزت و سربلندی دنیا و آخرت خود تلاش کند، اگر جامعه اسلامی برای حفظ نظام این یک درصدی که به آنها واگذار شده کوتاهی کند قطعا در آینده نزدیک گرفتار مشکلاتی خواهند شد.