ساری – نماینده ولی‌فقیه در مازندران بابیان اینکه هنر اسلامی هنوز به جایگاه خود نرسیده است از مسئولان خواست تا نسبت به ترویج بیشتر هنرهای فاخر گام بردارند.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با گرامیداشت روز هنر و شهادت مرتضی آوینی شهید اهل‌قلم خواستار توجه بیشتر و ترویج هنرهای فاخر و اسلامی در جامعه شد.

وی همچنین با تأکید بر لزوم اجرایی شدن شعار سال و اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی با شعار و همایش به‌پیش نمی‌رود و باید در این زمینه اقدام و عمل مناسب داشت.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: همه باید به‌صورت اعتقادی با شعار سال برخورد کنند و نباید نسبت به تحقق اقتصاد مقاومتی بی‌اعتنا بود و یا اینکه سلیقه‌ای برخورد کنیم.

امام‌جمعه ساری، با اشاره به مشکلات مازندران و اینکه علت عقب‌ماندگی و پس‌روی استان بررسی شود گفت: برای رفع مشکلات باید خواص بنشیند و با استفاده از اقتصاد مقاومتی و فرامین رهبری برای رفع دردها چاره‌اندیشی کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران در بخشی از سخنانش به برجام و اینکه آمریکا پای حرف‌هایش در موضوع برجام نمانده است اشاره کرد و گفت: نباید فریب آمریکا را خورد زیرا آنان شیطان و از خاندان ابوجهل هستند.

امام‌جمعه ساری گفت: همان‌گونه با اتحاد و یکدلی جنگ هشت‌ساله و تحمیلی را مدیریت کردیم، امروز نیز باید برابر دشمنان بایستیم و از این پیچ تاریخی عبور کنیم زیرا دشمن جز ذلت و تسلیم ما نمی‌خواهد و ما باید در این شرایط برابر توطئه‌ها هوشیار باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با گرامیداشت فرارسیدن ماه رجب اظهار داشت: از فیوضات این ماه مبارک باید بهره گیریم و رابطه بین خود و خدا را تقویت کنیم.