بوشهر – امام جمعه عسلویه گفت: مشکلات زمین و مسکن جوانان عسلویه حل شود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌ الاسلام سید علی هاشمی‌ نژاد در خطبه‌های نماز جمعه امروز عسلویه با تاکید بر لزوم عمل کردن به دستورات دین اظهار داشت: ولایت با تقوا ایمان و عمل صالح کارساز است.

وی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از مسئولان نظام، اضافه کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که از هر اقدامی که در دولت و مجلس که در راستای منافع مردم و گشایش امور باشد حمایت می‌کنم.

امام جمعه عسلویه با اشاره به اینکه رهبری عزیز مدافع منافع ملی و مصالح مردم هستند، بیان کرد: دولت و سایر قوای نظام برای گسترش منافع و مصالح مردم تلاش کنند؛ مهم این است که انسان احساس کند کاری منافع ملی و مردم انجام می شود.

وی با اشاره به حمایت‌های رهبری از جوانان و استعدادها و ظرفیت‌ها، ادامه داد: در رژیم گذشته استعدادها را در نطفه خفه می‌کردند؛ باید مغزهای متفکر شکوفا شوند و برای پیشرفت کشور کار کنند.

هاشمی‌نژاد با اشاره به بیستم فرودین‌ماه روز ملی فناوری هسته‌ای، افزود: سال‌ها است ملت ایران بر استفاده صلح آمیز هسته ای پافشاری می کند و در این راه شهدای زیادی تقدیم کرده است و باید این صنعت حفظ شود و برای پیشرفت آن شبانه روز تلاش کرد.

وی با تقدیر از شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در احداث و راه‌اندازی دهکده گردشگری، خاطرنشان کرد: کاری بسیار خوب در این زمینه انجام شده است و زمینه تفریح مردم را فراهم کرده است.

امام جمعه عسلویه در ادامه با تاکید بر لزوم تلاش مسئولان و به‌ویژه فرماندار عسلویه برای رفع مشکلات اشتغال در این شهرستان، افزود: زمینه اشتغال پایدار جوانان بومی شهرستان فراهم شود.

وی همچنین بر لزوم رفع مشکلات زمین و مسکن جوانان در عسلویه تاکید کرد و اداه داد: باید شرایط مناسبی در زمینه زمین و مسک برای جوانان این شهرستان فراهم شود تا شرایط برای ازدواج جوانان نیز تسهیل شود.