جمعی از مسئولین بندر لنگه با حضور در منزل شهید سیامک طاهری با مادر و خانواده این شهید دیدار و گفت‌وگو کردند و از مقام شامخ آن شهید بزرگوار تجلیل به‌عمل آوردند.

به گزارش پرس شیعه؛ عصر جمعه، سردار علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم دریایی سپاه، حجت‌الاسلام محمد فولادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه، سیدحسین فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و جمعی از مسئولین محلی بندرلنگه با حضور در منزل شهید سیامک طاهری با مادر و خانواده این شهید دیدار و گفت‌وگو کردند.

حجت‌الاسلام محمد فولادی در حاشیه این دیدار اظهار داشت: به یاد رشادت‌ها و ایثار بسیجیان و رزمندگان اسلام و ارج نهادن به مقام شامخ شهدای والامقام وظیفه ما است که با خانواده شهدا دیدار کنیم و حضور در منزل شهدا و دیدار با خانواده شهیدان تنها برای درس گرفتن از صبر و استقامت شهدا و خانواده معظم آن‌هاست.

وی افزود: شهدای ایران اسلامی در دوران ۸ سال دفاع مقدس با رشادت و حماسه‌آفرینی خود، درس بزرگ مقاومت، ایستادگی و آزادگی را به جهانیان آموختند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهدا گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

سردار علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم دریایی سپاه در ادامه این دیدار گفت: این مردان و زنان غیور با توکل بر خدا، تبعیت از سالار شهیدان و فرمان امام راحل جانانه در دفاع از انقلاب اسلامی و مرزهای کشور در مقابل دشمن ایستادند.

وی افزود: ما به‌عنوان وارثان حماسه‌آفرینان ۸ سال دفاع مقدس، وظیفه ادامه سیره شهدا و پاسداری از خون‌های پاک آنان را بر عهده داریم.

فرمانده منطقه پنجم دریایی سپاه در پایان یادآور شد: خانواده‌های شهدا برکات و نعمت‌های خداوند متعال هستند که سرکشی و بازدید از خانواده شهدا وظیفه همگان است.