فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور گفت: ارتش در خط مقدم مقابله با تهدیدات خارجی و پیشتاز در مردم یاری و صیانت از جان مردم است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از مهر، سرهنگ علی اکبر عباسی تجدد فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور (قائم آل محمد) آجا در حاشیه بازدید از رزمایش بزرگ امداد و درمان ارتش(طرح مردم یاری محمد رسول الله) در گفتگو با مهر، اظهار کرد: ارتش در خط مقدم مقابله با تهدیدات خارجی و پیشتاز در مردم یاری و صیانت از جان مردم است.

وی ادامه داد: قرارگاه پدافند هوایی خاتم انبیای ارتش، همزمان با اجرای وظیفه اصلی و سازمانی خود در صیانت از آسمان کشور وظیفه خود می داند که به مردم عزیز که ولی نعمتان ما هستند خدمت رسانی کند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور گفت: همه ساله در فصول مختلف، تیم های پزشکی و درمانی از تهران و دیگر شهرهای بزرگ برای ارائه خدمات به استان های مختلف به ویژه مناطق محروم اعزام می‌شوند تا به مردم خدمت رسانی کنند.

وی افزود: پدافند هوایی خاتم انبیای ارتش علاوه بر خدمات بهداشتی و درمانی در حوزه های دیگر از جمله سازندگی و آموزش به مردم کشورمان، خدمت رسانی می کنند زیرا ارتش مردم یاری را اولویت اول خود قرار داده است.

تجدد درباره رزمایش بزرگ ارتش(طرح مردم یاری محمد رسول الله) که از روز گذشته آغاز شده و تا جمعه ادامه پیدا می کند اظهار کرد: تیم های پزشکی و درمانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم انبیای ارتش با حضور در روستای «سلم آباد» از توابع «سربیشه» به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مراجعه کنندگان پرداخته اند که امیدواریم مردم از این خدمات راضی باشند.