کنفرانس «جامعه اسکاندیناوی برای کنفرانس سالانه پدیدارشناسی: پدیدارشناسی همبستگی – جامعه- اصول و سیاست» برگزار می شود.

به گزارش پرس شیعه، کنفرانس «جامعه اسکاندیناوی برای کنفرانس سالانه پدیدارشناسی: پدیدارشناسی همبستگی – جامعه- اصول و سیاست»، در روزهای ۱۹-۲۱ آوریل ۲۰۱۸ در گدانسک لهستان برگزار می‌شود.

موضوعات محوری این کنفرانس شامل  فلسفه قرن بیستم ، تاریخچه فلسفه غرب، معرفت شناسی، متافیزیک، فلسفه عمل، فلسفه زبان، فلسفه ذهن، فلسفه دین، منطق و فلسفه، فلسفه‌ علوم اجتماعی، زیبایی شناسی، اخلاق کاربردی، فرا اخلاق، اخلاق هنجاری، فلسفه جنسیت، نژاد، و تمایلات جنسیتی، فلسفه اجتماعی و سیاسی، سنت فلسفی پست کانتی است.

این کنفرانس از علاقمندان، محققان و نیز دانشجویان ارشد دعوت می‌کند تا خلاصه مقالات خود در رابطه با موضوع پدیدارشناسی و حوزه‌های مربوط به فلسفه، مانند نظریه انتقادی، فلسفه فمینیستی و سایر موضوعات محوری را به آدرس ایمیل nosp.۲۰۱۸gmail.com  ارسال نمایند. تمام مقالات توسط هیئت مدیره انجمن مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و نتایج آن تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸ اعلام خواهد شد.

توجه به این نکات نیز ضروری است: عنوان و چکیده مقاله نباید بیش از ۳۰۰ کلمه باشد. چکیده مقاله باید شامل موضوع و طرح کلی باشد و در فایل جداگانه ارسال گردد. اطلاعات شخصی از جمله نام نویسنده، وابستگی و اطلاعات تماس و… نیز در فایلی جداگانه ارسال گردد. آخرین مهلت ارسال آثار ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ می‌باشد.