رئیس ستاد برگزاری سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، اقدام وعمل جهادی را دو مولفه اصلی برای برگزاری مطلوب سی وسومین دوره مسابقات بین المللی قرآن در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) دانست.

به گزارش پرس شیعه؛ مهندس عبدالرضا عابد در جریان بازدید از مصلی بزرگ امام خمینی (ره) و چگونگی استقرار متسابقین و شرکت کنندگان اظهار داشت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: باید با اقدام و عمل به سراغ مشکلات رفت و با حرف زدن مسائل حل نمی شود.

قائم مقام سازمان اوقاف اضافه کرد: ماموریت ما برای برگزاری سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ،اقدام برای سربلندی ایران عزیز و افتخار افرینی برای نظام اسلامی است.

مهندس عابد با اشاره به برگزاری مسابقات بین المللی قرآن در مصلی بزرگ تهران تأکید کرد: سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم برای اولین بار در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و در این باره باید با احساس مسئولیت دو چندان برای بر طرف کردن نواقص و برگزاری هر چه باشکوه تر آن اقدام کرد.

عابد متذکر شد: برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم مسئولیت بسیار بزرگی در نظام اسلامی است و همه ما زیر ذره بین هستیم، بنابراین باید با تلاش و جدیت فراوان نسبت به آن اقدام کرد.