مشهد- ششمین کنگره ملی شعر توس‌ در دو بخش آزاد و ویژه برای دریافت آثار شاعران با محوریت انتخاب نیشابور به عنوان پایتخت کتاب ایران فراخوان داد.

به گزارش پرس شیعه؛ معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی روز یک شنبه به خبرنگاران گفت: ششمین کنگره ملی شعر توس تا نیشابور با محوریت انتخاب نیشابور به عنوان پایتخت کتاب ایران ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت در شهر های مشهد و نیشابور برگزار می شود.

یوسف امینی با اشاره به اینکه این کنگره در دو بخش آزاد و ویژه برگزار می شود اظهار کرد: علاقه مندان می توانند در بخش ویژه آثار خود را با موضوعات زائر و زیارت، فردوسی، پایتخت کتاب ایران، جلوه های تاریخی، فرهنگی، دینی، عرفانی، مفاخر و مشاهیر به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

وی با بیان اینکه این کنگره با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی، فرمانداری و شهرداری نیشابور و همچنین انجمن آثار مفاخرفرهنگی خراسان رضوی در ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری و به مدت دو روز در شهرستان نیشابور برگزار می شود ادامه داد: شاعران می توانند حداکثر پنج اثر خود را در قالب کلاسیک، سپید و فولکوریک تا تاریخ دهم اردیبهشت به پست الکترونیک atn۱۳۹۵@gmail.com ارسال کنند.