سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با ارسال پیامکی به مشترکان تلفن همراه از آنها خواست میزان رضایت خود را از وضعیت خدمات تلفن و اینترنت در کشور اعلام کنند.

به گزارش پرس شیعه، سامانه ارزیابی میزان رضایتمندی کاربران از سرویس های فناوری اطلاعات و ارتباطات توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات راه اندازی شده است.

این سازمان هدف از راه اندازی این سامانه را ایفای وظایف و اختیارات حاکمیتی، نظارتی و انجام نقش خود در ایجاد فضای رقابتی سالم و ارتقاء سطح کیفیت خدمات تلفن، موبایل و اینترنت در کشور عنوان کرده است.

براین اساس کاربران می توانند با شرکت در نظرسنجی، در شناسایی نقاط ضعف و قوت اپراتورهای ارتباطی همکاری کنند. در این سامانه این امکان برای ارائه دهندگان سرویس و نیز کاربران فراهم شده است که پس از پایان هر دوره، نتایج کلی نظرسنجی انجام شده را روی پورتال رگولاتوری مشاهده کنند.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با ارسال پیامکی از مشترکان تلفن همراه خواست که در این نظرسنجی شرکت کنند.

در این پیامک آمده است: «هموطن عزیر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درنظر دارد رضایت شما را از وضعیت خدمات تلفن و اینترنت همراه و اینترنت ثابت ارزیابی کند. در صورت تمایل به آدرس survey.cra.ir مراجعه و در نظرسنجی شرکت کنید.»