موسسه عالی فقه و علوم اسلامی برای دوره تمهیدی از میان دانش آموختگان ممتاز علاقه مند به تحصیل در فقه برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ ثبت نام می کند.

به گزارش پرس شیعه؛ مؤسسه عالی فقه و علوم اسلامی برای دوره تمهیدی از میان دانش آموختگان ممتاز پایه هشتم که علاقه مند به تحصیل در فقه و تمرکز در یکی از تخصص های فقهی در دوره عالی باشند، برای پایه ۹ در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ ثبت نام می کند.

هدف دوره آماده کردن طلاب برای ورود به دوره عالی آموزشی-پژوهشی مؤسسه است که برای تربیت فقیهان و محققان برجسته و برخوردار از توانایی تولید علم در تخصص های فقهی مورد نیاز جامعه و نظام اسلامی برنامه ریزی شده است و طلاب پس از اتمام دوره تحصیل دو ساله و موفقیت در آزمون ها، در یکی از رشته های تخصصی پیش بینی شده ادامه تحصیل می دهند.

معدل سالانه ۱۷ به بالا در هر یک از پایه های یک تا هشت، حداکثر سن ۲۴ سال برای دارندگان مدرک سیکل، موفقیت در آزمون ورودی و مصاحبه علمی و عمومی و … از جمله شرایط پذیرش در این مؤسسه است.

ثبت نام به صورت حضوری با ارائه تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه، گواهی ارزیابی مرکز مدیریت حوزه های علمیه و دو قطعه عکس پشت نویسی شده انجام می پذیرد.

زمان ثبت نام از سی ام فروردین تا دهم اردیبهشت ماه سال جاری بوده و علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به نشانی قم، بلوار جمهوری، کوچه ۱۶، اولین فرعی سمت راست، پلاک ۴۸ مراجعه کنند.

منابع آزمون ادبیات عرب، بدایه الحکمه و قسمت های منتخب از رسائل و مکاسب، که در آدرس اینترنتی mfos.ir قابل مشاهده است.

زمان آزمون جمعه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۹ صبح بوده و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۰۲۵۳۲۹۳۶۰۴۶ تماس حاصل کنند.