به ‌مناسب فرارسیدن ماه مبارک رجب و ایام ولادت با سعادت حضرت امیرالمؤمنین و شهادت حضرت زینب کبری(س)، مراسم اعتکاف در مسجد جامع حضرت امام رضا (ع) برگزار می‌‌شود.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌ الله سید باقر میردامادی، امام جماعت مسجد جامع امام رضا(ع) گفت: به ‌مناسب فرارسیدن ماه مبارک رجب و ایام ولادت با سعادت حضرت امیرالمؤمنین و شهادت حضرت زینب کبری(س)، مراسم اعتکاف در مسجد جامع حضرت امام رضا(ع) برگزار می‌‌شود.

استاد اخلاق حوزه علمیه ادامه داد: در روز ولادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع)، مدیحه‌خوانی توسط مادحین اهل‌بیت(ع) و سخنرانی خطبا و دانشمند انجام می‌‌شود.

آیت‌الله آیت میردامادی گفت: در روز شهادت حضرت زینب(س) عزاداری و سوگواری توسط مداحان و سخنرانی در این مسجد برقرار است؛ انتظار می‌رود علاقه‌مندان به اهل‌‌بیت(ع) شرکت کنند و از برکات معنوی اعتکاف بهره‌مند شوند.

وی افزود: این مراسم معنوی روز پنج‌شنبه ۱۳ رجب برابر با ۲ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری به مدت ۳ روز در مسجد جامع امام رضا(ع) واقع در خیابان شهید ناصری(نفیس) برگزار می‌شود.

امام جماعت مسجد جامع امام رضا(ع) در پایان گفت: علاقمندان برای ثبت‌نام در مراسم معنوی اعتکاف می‌توانند تا روز چهارشنبه، از ساعت ۱۷ تا ۲۰ با مراجعه به مسجد، نام‌نویسی کنند.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی صبح ها با شماره ۳۳۵۴۲۵۳۳ و بعدازظهرها با شماره ۳۳۷۰۵۱۷۲ تماس بگیرند.