رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نقش روشنگری بسیج در جامعه، اظهار داشت: در عصری که استکبار برای پیشبرد اهدافش از هنر و رسانه استفاده می‌کند، هنرمندان بسیجی باید پرده تزویر استکبار را کن

به گزارش پرس شیعه؛ سردار محمدرضا نقدی در همایش ۲هزار نفری تجدید میثاق هنرمندان بسیجی با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب که در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد گفت: در عصری که استکبار برای پیشبرد اهدافش از هنر و رسانه استفاده می‌کند، هنرمندان بسیجی باید پرده تزویر استکبار را کنار بزنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نقش روشنگری بسیج در جامعه، اظهار داشت: هنرمند بسیجی با هنرش باعث روشنگری ملت‌ها در مقابل استکبار خواهد شد.

وی امام خمینی (ره) را برجسته‌ترین هنرمند عصر کنونی خواند و افزود: این موضوع نه به دلیل اشعار دل‌چسب و ماندگار و نه به سبب ادبیات قوی و مستحکم ایشان است بلکه بالاترین هنر امام راحل تأسیس مدرسه عشق بود.

سردار نقدی ادامه داد: بالاترین هنر امام خمینی مجذوب ساختن دل‌های عاشق و سازمان‌دهی اخلاص بود. امروز این هنرمندان بسیجی آمده‌اند تا با بنیان‌گذار انقلاب که نمونه بارز یک هنرمند انقلابی نیز بود تجدیدعهد کنند و بگویند که همه وجودشان را برای تحقق آرمان‌های والای انقلاب وقف کرده و می‌کنند.

وی با اشاره به سخنان رهبر کبیر انقلاب در خصوص نقش هنر در عرصه استکبارستیزی، گفت: بر اساس بیانات امام خمینی (ره) تنها باید به هنری پرداخت که راه ستیز با جهان خواران و در رأس آن آمریکا را بیاموزد؛ هنرمندان بسیجی در این مسیر و در تحقق این آرمان همه خطرات و سختی‌ها را به جان می‌خرند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین امام عزیز تازیانه‌هایی که از رژیم طاغوت گرفتند و یا تفنگ چکمه پوشان طاغوت که بر بدن هنرمندان نشانه رفته بود را از آن‌ها گرفت امروز توسط دشمنان و به‌وسیله ماهواره و شبکه‌های اجتماعی فاسد قد علم گرده‌اند و هر جا هنرمندی دم از اخلاق ریال معنویت، آزادگی، حقیقت و ایستادگی و مقاومت می‌زند او را به رگبار دشنام می‌بندند.

وی افزود: امروز هنرمندانی که به‌جای کاخ‌های طاغوت که رهبری کبیر انقلاب آن‌ها را فتح کرد سفره‌های رنگین و مفصل در سفارتخانه‌ها برپاست تا هنرمندان اصیل را منزوی و منحرف کنند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: این هنرمندان امروز آمده‌اند تا میثاقی دوباره داشته باشند و بگویند در این مسیر تحمل سختی‌ها دشوار تراز تحمل گلوله‌ها و شکنجه‌های ساواک است و در این را تا پای جان ایستاده‌ایم.

وی بابیان اینکه امروز هنرمندان بسیجی خط مقدم مبارزه و رسوایی استکبار گسستند، تصریح کرد: امروز قدرت‌های شیطانی بانام آزادی، آزادگی را سر می‌برند و بانام حقوق بشر خون ملت‌های مظلوم را در شیشه می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بابیان اینکه هنرمند بسیجی پرده‌های تزویر را کنار می‌زند و ملت‌ها را برای مبارزه با استکبار تجهیز معنوی خواهند کرد، خاطرنشان کرد: این راه با تقدیم دو هزار بسیجی هنرمند و با تقدیم آوبنی‌ها، سلحشورها و بهرامی‌ها پیموده شده و همچنان ادامه خواهد داشت.