دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه آنچه درحال حاضر در ایران روی می دهد سیاسی نبوده وقابل مقایسه با حوادث سال ۲۰۰۹ نیست، تصریح کرد که امیدهای ترامپ،اسرائیل و آل سعود درایران به شکست انجامید.

به گزارش پرس شیعه، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان چهارشنبه شب با شبکه خبری المیادین گفتگو کرد.

سید حسن نصرالله در گفتگو با شبکه خبری المیادین اظهار داشت: آنچه در حال حاضر در ایران رخ می‎دهد سیاسی نیست و قابل مقایسه با حوادث سال ۲۰۰۹ (حوادث ۸۸) نیست.

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه برخی جریانات سیاسی وارد خط بحران در ایران شده و با سوء استفاده از تظاهرات آن را به سمت سیاسی سوق دادند، تاکید کرد که مقامات ایران با آرامش با این بحران برخورد کرده و معترضان از آشوبگران جدا شده اند.

وی همچنین افزود که فایده این اعتراضات این بود که طرف های داخلی در ایران را به بررسی و همکاری سوق داد و انگیزه ای برای ایجاد راهکارهای جدی جهت حل مشکلات شد.

سید حسن نصرالله تصریح کرد که آمال ترامپ، معاون وی، دولت آمریکا و نیز نتانیاهو، اسرائیل و سعودی ها در ایران با شکست مواجه شد.

دبیرکل حزب الله خاطرنشان کرد آنچه در روزهای گذشته در ایران اتفاق افتاد تاثیری بر حمایت ایران از مقاومت نخواهد داشت و مردم ایران به مقاومت ایمان دارند.

تکمیل می شود…