بیست‌ و سومین کرسی تلاوت قرآن کریم با رویکرد وحدت در بین جامعه اسلامی پاکستان با همکاری خانه فرهنگ ایران در راولپندی برگزار شد.

به گزارش پرس شیعه؛ بیست‌ و سومین کرسی تلاوت قرآن کریم با رویکرد «وحدت در بین جامعه اسلامی پاکستان» با همکاری خانه فرهنگ ایران در راولپندی، مدرسه مدینه‌العلم منطقه جی ۹ اسلام‌آباد و مدرسه تدریس‌القرآن منطقه چکلاله راولپندی در محل تالار خانه فرهنگ ایران در راولپندی برگزار شد.

در این کرسی که به صورت ماهانه با همکاری یکی از مجموعه‌های قرآنی شهر راولپندی برگزار می‌شود، اساتید و قرآن‌آموزان مدرسه مدینه‌العلم راولپندی و مدرسه تدریس‌القرآن و دوستداران قرآن و اهل بیت(ع) شهرهای راولپندی و اسلام‌آباد حضور یافتند.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز، سپس برنامه نعت‌خوانی توسط نوجوان حافظ قرآن کریم اجرا شد.

پس از آن، علی‌ آقا نوری، مسئول خانه فرهنگ ایران در راولپندی طی سخنانی، با تأکید بر توسعه فرهنگ قرآنی گفت: این برنامه قرآنی، هم از جهت کمیت و هم کیفیت، لازم است تا وسعت یابد و نه تنها در خانه فرهنگ ایران در راولپندی بلکه در سراسر شهر دایر شود.

وی ضمن بیان روایتی از پیامبراکرم(ص) مبنی بر اهمیت قرآن و انس با کلام وحی، اظهار کرد: قرآن، بهترین فتح کننده قلّه بلند عزت و چکیده جهان هستی است.