شهریار-فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شهید یدالهی کاری کرد که حضرت رسول اکرم (ص) و امام زمان (عج) به او افتخار می کنند و این افتخار، مدالی بر سینه ارتش و نظام است.

به گزارش پرس شیعه؛ امیر سرتیپ احمد رضا پور دستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، روز پنج شنبه و پیش از تشییع پیکر پاک و مطهر شهید مجتبی یدالهی اظهار داشت:در زمانی که این شهید موفق به فارغ التحصیلی از دانشکده افسری شده بود، بنده با حضور در دانشکده، روی تک تک افسران را بوسیدم و به آن ها از بابت این موفقیت تبریک گفتم.

پور دستان گفت:در این مراسم، شهید مجتبی یدالهی خطاب به بنده عنوان کرد که کاری خواهم کرد که به من افتخار کنید.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود:دو سال پیش نیز در بازدیدی که از پادگان ایرانشهرداشتم، با مشاهده یگان بسیار با طراوت، چابک و آماده شهید یدالهی، از او تشکر کردم و وی در پاسخ گفت:امیر، کاری می کنم که به من افتخار کنید.

وی افزود:یک ماه و نیم پیش نیز در دیداری که با این عزیزان پیش از اعزام به سوریه داشتم، وی مجددا این جمله را تکرار کرد و گفت:امیر، کاری می کنم که به من افتخار کنید.

پور دستان گفت:امروز مجتبی کاری کرد که حضرت رسول اکرم(ص) و امام زمان(عج) به او افتخار می کنند و این افتخار، مدالی بر سینه ارتش و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و امیدواریم امکان استمرار راه این شهیدان برای ما نیز فراهم شود.