سنندج – امام جمعه سنندج ضمن تاکید بر لزوم حفظ وحدت و همدلی در کشور به عنوان یک اولویت اصلی، گفت: همبستگی و وحدت تنها راه مقابله با توطئه های دشمنان نظام اسلامی است.

به گزارش پرس شیعه؛ ماموستا خدایی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، اظهار داشت: تلاش برای تقویت وحدت و هندلی در جامعه یکی از نیازهای اصلی است و باید این مهم مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه توطئه‌های یهود علیه مسلمانان پایان‌پذیر نیست، یادآور شد همه مسلمانان جهان باید برای نجات قدس شریف و آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین جبهه جهانی علیه رژیم صهیونیستی شکل دهند و این مهم لازم و ضروری است.

امام جمعه سنندج با بیان اینکه وحدت و همبستگی تنها راه مقابله با توطئه‌های دشمنان است، یاداور شد: با توجه به توطیه های دشمنان برای تضعیف اسلام، باید همواره مسلمانان نسبت به این مهم توجه کنند.
وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی بزرگترین دشمن مسلمانان است، عنوان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی هر توطئه‌ای برای ضربه زدن به مسلمانان استفاده می‌کنند و امید است جبهه جهانی مسلمانان علیه رژیم صهیونیستی تا آزادی قدس شریف شکل گیرد.

ماموستا خدایی با اشاره به لزوم توجه به آموزه های دینی در جامعه، یادآور شد: توجه به تربیت دینی فرزندان و وظیفه والدین در راستای آشنایی کودکان با مبانی دینی و اخلاقی یکی از نیازهای لازم و ضروری است.

وی بر لزوم توجه به مسائل فرهنگی و اجتناعی تاکید کرد و گفت: لازم است از تمامی ظرفیت های در اختیار برای توسعه در این بخش ها بهره برداری شود.