مراسم تشییع حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی نژاد از علمای برجسته حوزه علمیه خراسان ساعاتی قبل در مشهد برگزار شد.

به گزارش پرس شیعه؛مراسم تشییع حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد موسوی نژاد، رییس مدرسه علمیه موسوی نژاد مشهد و از علمای برجسته حوزه علمیه خراسان ساعاتی قبل با حضور جمع کثیری از علما، طلاب، روحانیان، زائران و مجاوران حرم رضوی در مشهد برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم تشییع که از حسینیه نجفی‌های مشهد واقع در خیابان شیرازی، کوچه چهارباغ آغاز شد، آیت الله سید جعفر سیدان، اشرفی ‌‍‌شاهرودی‌، مرتضوی و جمع کثیری از اساتید و طلاب حوزه علمیه خراسان، زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی علی ابن موسی الرضا(ع) حضور داشتند؛ پیکر این عالم بزرگوار بر دوش طلاب و مردم مشهد به سمت حرم رضوی منتقل و پس از اقامه نماز از سوی آیت الله سیدان در رواق دارالعباده حرم مطهر رضوی آرام گرفت.

خاطر نشان می شود، آیت‌الله سیدمحمد موسوی‌نژاد قبل از نوروز دچار سکته مغزی شده بود که در بیمارستان قائم(عج) مشهد بستری شد اما پس از مدتی که به حالت کما رفته بود، وی را به بیمارستان امام حسین(ع) مشهد منتقل کردند. این عالم بزرگوار و برجسته سحرگاه ۲۵ فروردین‌ماه در سن ۸۵ سالگی در بیمارستان امام حسین(ع) مشهد دار فانی را وداع گفت.

یادآور می شود مراسم بزرگداشت این عالم بزرگوار، عصر امروز از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در حسینیه نجفیها و فردا در مسجد بناها واقع در خیابان خسروی نو در دو نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۱ و عصر از ۱۶ تا ۱۸ برگزار می شود.