آیین گرامیداشت شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) سردار شهید محرمعلی مرادخانی، مصطفی تاش موسی و حسین بواس عصر پنجشنبه با حضور خانواده معظم شهدا ، مسئولان و اقشار مختلف مردم در مصلی شهید بهشتی شهرستان تنکابن برگزار شد.

به گزارش پرس شیعه؛ مسئول اطلاعات لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس در این آئین معنوی گفت : شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع انقلاب اسلامی هستند که کیلومترها دورتر از مرزهای جمهوری اسلامی برای حفظ دین با جهاد در راه خدا به دنیا پشت کردند تا مسلمانان بتوانند در کمال آسایش زندگی کنند.
سردار علی اکبر پاشا روحیه شهادت طلبی ، انقلابی ، شجاعت و شهامت را از جمله خصوصیات بارز این شهدای والا مقام دانست و افزود : اگر دشمن جرات تعرض به خاک کشورمان را ندارد به برکت ترویج و نهادینه شدن فرهنگ شهادت طلبی در بین مردم است.
وی اظهار داشت : جنایت هایی را که تکفیری ها امروز در سوریه و عراق مرتکب می شوند ، بعثی ها در دوران دفاع مقدس علیه ملت مسلمان ایران انجام می دادند اما رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام سبب شد تا آنها آرزوی نابودی انقلاب اسلامی را به گور ببرند.
پاشا به توطئه های دشمنان علیه ایران اسلامی و اسلام رحمانی اشاره کرد و بیان داشت : استکبار جهانی تلاش دارد تا با گسترش تفکر و اندیشه وهابی از طریق تبلیغات سوء علیه شیعیان ، چهره واقعی اسلام را خدشه دار کند و آن را در جهان گسترش دهد .
وی با بیان اینکه بعثی ها و وهابیون از یک نطفه هستند و به دستور آمریکا و انگلیس دست به شیعه کشی در منطقه زده اند ، خاطرنشان کرد : استکبار جهانی و نوکران آنها بدانند که خون های ریخته شده مسلمانان مظلوم در سوریه ، عراق ، یمن و دیگر کشورها گریبان آنها را خواهد گرفت و حکومت های متحجر و تروریست پرور آنها را نابود خواهد ساخت .
وی تصریح کرد : امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران در دل دشمنان وحشت افکنده و آرامش را از آنان سلب نموده است و باید تلاش کنیم تا این آمادگی دفاعی را هر چه بیشتر گسترش دهیم.
وی نسبت به توطئه های دشمنان علیه جوانان ایران اسلامی هشدار داد و افزود : دشمن تلاش دارد تا از راههای مختلف جوانان ما را بی غیرت کنند و آنها را نسبت به آینده کشور و ارزش های اسلامی بی تفاوت سازند که باید در برابر این دسیسه ها بایستیم و با آنها مقابله کنیم.
پاشا یادآور شد: شهیدان به وظیفه خود که دفاع از اسلام و ارزش‌های الهی بود ، بخوبی عمل کردند و به سعادت و رستگاری ابدی دست یافتند ، اما آن چه که مهم است این است که دیگران بکوشند راه شهیدان را ادامه دهند و مشوق باشند و اجازه ندهند این راه کم‌رنگ شود.
شهرستان ۱۵۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.