تهران- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، نقش مدیریت شهری تهران در مراسم انقلاب اسلامی را حائز اهمیت دانست و خواستار تداوم آن شد.

به گزارش پرس شیعه، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی بعد از ظهر یکشنبه در دیدار با محسن هاشمی، رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر از مواضع وی درباره حماسه ۹ دی و فتنه سال ۸۸، از همکاری صمیمانه شورای اسلامی و شهرداری تهران در برگزاری مراسم انقلاب تقدیر و تشکر کرد.

وی اضافه کرد: شهرداری به عنوان یکی از اعضا فعال ستاد برگزاری مراسم انقلاب تلاش موثر و حائز اهمیتی داشته است،که باید ضمن تقدیر از زحمات مسئولان پیشین، همین فعالیت با تلاش و همت مسئولان فعلی ادامه پیدا کند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مساله زیبا سازی و فضاسازی شهری و تامین وسایل ایاب و ذهاب شرکت کننده ها در مراسم و خدمات رسانی در سایر زمینه ها از جمله همکاری های شورای اسلامی شهر و شهرداری است که بحمدالله تا کنون ادامه پیدا کرده است و قطعا با تاکیدات ریاست شورای اسلامی شهر تهران بهتر از گذشته استمرار خواهد یافت.

هاشمی نیز در این دیدار تقدیر ضمن از زحمات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مراسم انقلاب، آمادگی کامل شورای اسلامی و شهرداری تهران در این زمینه را اعلام داشت.

وی همچنین بر حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و بزرگداشت دهه فجرانقلاب اسلامی تاکید کرد.