نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان ملارد گفت:امروز شاهد هستیم اسلامی که در مقابل آمریکا ایستادگی نمی کند و مقاومت در آن معنا ندارد، از سوی برخی ها به به اسلام رحمانی تعبیر می شود.

به گزارش پرس شیعه، حجت الاسلام رضا علی ملکی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران غرب استان تهران، ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه فجر اظهار داشت:یکی از ضروریات جامعه امروز ما تبیین و واکاوی انقلاب و دستاوردهای آن برای نسل سوم و چهارم است و می طلبد بیش از پیش آثار و برکات انقلاب مورد بحث وبررسی قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان ملارد افزود:دهه فجر آغاز گر مسیری بود که به عنوان یک الگو، پیش روی ملت های آزادی خواه جهان قرار گرفت و به واقع این انقلاب اسلامی بود که روحیه ظلم ستیزی و استکبار را در ملت های دنیا تقویت کرد.

ملکی گفت:یکی از وجه تمایزات انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب های جهان به عدم وابستگی آن به قدرت های شرق و غرب عالم معطوف می شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان ملارد عنوان کرد:به واقع، تنها تکیه گاه انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی (ص) بود و بدون هیچگونه تعلق خاطری، تنها با تکیه بر ارزش های اسلامی و انسانی به ثمر نشست و ثابت شد که قدرت برتر حقیقی و پایدار در عالم، تنها در اسلام نهفته است.

ملکی گفت: امروز شاهد هستیم که برخی اسلام بی اثر و خنثی که مقاومت در آن بی معنا است و در برابر آمریکا، رژیم صهیونیستی و وهابیون سکوت می کند را به اسلام رحمانی تعبیر می کنند.

وی افزود:چنین اسلامی، مصداق بارز اسلام آمریکایی است زیرا یکی از پایه های اصلی اسلام بر استکبار ستیزی استوار است و فقدان چنین مولفه ای آن را بی محتوا خواهد ساخت واز شواهد و قرائن پیداست که آمریکایی ها در اندیشه چنین امری هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان ملارد یادآور شد:اسلامی که یهود برای ما ترسیم می کند، اسلام نیست و در واقع امر اسلام واقعی و ناب را باید در اشد علی الکفار جستجو کرد.