سایت آموزش فناوری نانو به منظور افزایش آمادگی داوطلبان مسابقه ملی فناوری نانو و المپیاد دانش آموزی فناوری نانو، اقدام به برگزاری دوره‌های آنلاین در فروردین‌ و اردیبهشت‌ ماه می‌ کند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، یکی از اهداف سایت آموزش فناوری نانو فراهم کردن بستر آموزشی مناسب جهت دسترسی آسان و سریع علاقه‌مندان به محتوای آموزشی مناسب و مفید در حوزه فناوری نانو است. برگزاری دوره‌ها و سمینارهای آموزشی آنلاین جهت آمادگی المپیاد و مسابقه ملی نانو از برنامه‌های سایت به شمار می رود.

از مزایای این دوره‌های آنلاین می‌توان به کاهش هزینه آموزش، سهولت حضور در کلاس‌های مجازی، کاهش هزینه رفت‌ و آمد و انعطاف‌پذیری بالای آموزش اشاره کرد.

سایت آموزش به عنوان منبع علمی مسابقه ملی و المپیاد دانش‌آموزی فناوری نانو، با کمک اساتید مجرب این حوزه، اقدام به برگزاری دوره‌های آمادگی مسابقه و المپیاد به صورت آنلاین در فروردین و اردیبهشت ۹۵ می‌کند.

این دوره‌ها با رویکرد بررسی موضوع سوالات دوره‌های قبلی و طی ۳ جلسه دو ساعته برگزار می‌شود. همچنین مرور مباحث مالکیت فکری با رویکرد مسابقه ملی به صورت جداگانه و طی یک سمینار سه ساعته صورت خواهد گرفت.

فعال ترین مدرسان در حوزه مسابقه ملی و المپیاد دانش‌آموزی، مدرسین این دوره‌ها هستند.