ساری – جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گفت: صلابت نیروهای مسلح و ارتش هم‌ زمان با روز ارتش به رخ جهانیان کشیده می‌شود.

به گزارش پرس شیعه؛ سرهنگ علیرضا یدالله پور در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه ساری با گرامیداشت روز ارتش افزود: اقتدار و صلابت نیروهای مسلح و ارتش در روز ارتش به نمایش گذاشته می‌شود.

وی بابیان اینکه شهر پاوه اولین شهری است که موردتهاجم ضدانقلاب قرار گرفت عنوان کرد: شهید فلاحی به همراه شهید چمران، تیم هوانیروز و زمینی در این عملیات شرکت کرد و موضوع انحلال ارتش را از سر یاوه‌گویان خارج کرد.

سرهنگ یدالله پور با اظهار اینکه برخی افسران ارتش در تاریخ انقلاب با پیروان خط امام با رژیم طاغوت مقابله می‌کردند افزود: وی در تیم مبارزان سیاسی علیه رژیم طاغوت حضور داشت.

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران تصریح کرد: بدنه ارتش، اسلامی، مبارز و میهن‌پرست بوده و افسرانی مانند صیاد شیرازی، عباس بابایی و غیره در ارتش خدمت کرده‌اند.

وی بیان داشت: ارتش بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز نقش‌آفرینی زیادی داشته است زیرا انقلاب اسلامی ایران، گرایش و انگیزه دینی و سیاسی داشته است.

سرهنگ یدالله پور، موضوع پاوه و غائله گنبد را ازجمله دسیسه‌های دشمنان بیان کرد و گفت: ارتش در دوران دفاع مقدس نیز تلاش و زحمت‌های فراوانی به خرج داده است.

جانشین بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بیان کرد: امروز نیز سپاه پاسداران و ارتش در قالب کمک فکری و مستشاران نظامی به حمایت از کشورهای اسلامی و دفاع از حرمین شریفین همکاری می‌کنند.

وی ادامه داد: امروز دانشگاه‌های نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی در راستای فناوری روز دنیا در حال حرکت هستند و برای غنی‌سازی تجهیزات دفاعی از هیچ کشوری اجازه نخواهیم گرفت.

سرهنگ یدالله پور با عنوان اینکه تجهیزات نظامی ما جنبه دفاعی دارد گفت: امروز یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه سپاه پاسداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) در مرزها مستقر هستند.

وی یادآور شد: امروز تجهیزات نظامی توسط فرزندان کشور ساخته می شود درحالی که در قبل از انقلاب کاملا وابسته بودیم و امروز نیروهای مسلح تحت عنوان ید واحده با یکدیگر همکاری می کنند.