ورامین-امام جمعه موقت ورامین گفت:رژیم آل سعود سرسپرده یهود و رژیم صهیونیستی شده و تلاش دارد تا سران کشورهای اسلامی را برای مقابله با ایران و حزب الله لبنان همراه سازد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین با اشاره به قرار داشتن در ماه رجب اظهار داشت: در ماه رجب، زمینه های لازم برای پیوند هر چه بیشتر با خداوند متعال فراهم است و باید از این فرصت ارزشمند به خوبی استفاده کرد.

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به اهداف انجام اعمال ماه رجب افزود: انجام اعمال مستحبی در ماه رجب، نظیر اعتکاف و لیله الرغائب برای نزدیک شدن انسان به اخلاق الهی است در غیر این صورت، انجام این اعمال برای انسان فایده ای را به همراه نخواهد داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از رواج فضای بداخلاقی در شبکه های اجتماعی و مجازی ادامه داد: یکی از ویژگی های خداوند متعال، ستار بودن است و مومنین اجازه ندارند که به راحتی آبروی انسان ها را ببرند اما متأسفانه مشاهده می کنیم که در فضای مجازی و سایت ها به راحتی با آبریو افراد بازی می شود که این امر به هیچ عنوان پسندیده نیست.

قدوسی نژاد در ادامه به برگزاری اجلاس همکاری کشورهای اسلامی در ترکیه اشاره و بیان داشت: عربستان به دنبال ضربه زدن به ایران و جبهه مقاومت است و این امر در اجلاس جده و تصویب چهار بند علیه جمهوری اسلامی ایران به خوبی قابل مشاهده بود.

وی تأکید کرد: رژیم آل سعود امروز سرسپرده یهود و رژیم صهیونیستی شده و تلاش دارد تا سران کشورهای اسلامی را برای مقابله با ایران و حزب الله لبنان به عنوان نماد و اسطوره مقاومت همراه سازد.

امام جمعه موقت ورامین متذکر شد: جمهوری اسلامی ایران به مثابه خورشید در جهان می درخشد و نمی توان با افکار پلید، خورشید را پشت ابر نگاه داشت و این نظام مانند خورشید، دنیا را به طرف خود جذب کرده است.

قدوسی نژاد با اشاره به این نکته که سقوط آل سعود نزدیک است، گفت: آل سعود، حرمین شریفین را غصب کردند اما باید توجه داشت که سقوط این رژیم منحوس یهودی مسلک، نزدیک است.