امام جمعه یاسوج گفت: نیروهای مسلح ایران شامل ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج مقتدر هستند و پاسخ کوبنده‌ ای به متجاوزان خواهند داد.

به گزارش پرس شیعه؛حجت‌ الاسلام و المسلمین سید‌ علی‌ اصغر حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج اظهار داشت: آمریکا نقض‌کننده حقوق بشر است اما با این وجود ادعای طرفداری از حقوق بشر را دارد.

وی عنوان کرد: آمریکای جنایتکار با تمام وجود تروریست‌ها به ویژه گروهک تکفیری داعش را حمایت می‎کند و دولت عربستان را برای کشتار مردم بی‌دفاع و بی‌گناه یمن تجهیز نظامی کردند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: در دیدار نوروزی مردم با رهبر معظم انقلاب ایشان نیز فرمودند که آمریکا عهدشکن بوده و قابل اعتماد نیست.

حسینی با تبریک سالروز ولادت حضرت علی(ع)، افزود: آن حضرت بهترین الگو، سرمشق و اسوه برای مسلمانان جهان است و مسئولان اجرایی کشور و استان نیز باید با پیروی از این امام در حفظ و نگهداری بیت المال تلاش و اقدام کنند.

وی با تبریک سالروز ولادت امام جواد(ع)، گفت: اعتکاف سنت حسنه و پسندیده‌ای است.

حسینی عنوان کرد: دشمنان با ابزارها و روش‌های مختلف سعی در انحراف جوانان ایران از مسیر صحیح را دارد اما نسل جوان با حضو گسترده و پرشور در مراسم معنوی اعتکاف تمام نقشه‌های دشمنان در زمینه تهاجم فرهنگی و جنگ نرم را خنثی می‌کنند.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم(ص) از سوی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شرق کشور و استان سیستان و بلوچستان، بیان کرد: در این رزمایش انواع تجهیزات نظامی و دفاعی کشور به کار گرفته شد.

حسینی با بیان اینکه مهمترین پیام‌های این رزمایش وحدت و امنیت بود، تصریح کرد: نیروهای مسلح ایران شامل ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج مقتدر هستند و پاسخ کوبنده‌ای به متجاوزان خواهند داد.