سیریک – امام جمعه موقت سیریک گفت: برنامه های دفاعی کشورمان قابل مذاکره نیست .

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام علی ابراهیمی در خطبه های این هفته نماز جمعه سیریک با عرض تبریک به مناسبت شروع ماه رجب اظهار داشت: رجب ماه بزرگی است که خداوند پاداش نیکی ها را دو چندان و گناهان را پاک می کند، پس بدنبال این باشید تا به اندازه کافی از این ماه بهره ببرید.

حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به روز ارتش در جمهوری اسلامی ایران به ویژیگی های نیروهای مسلح پرداخت و گفت: تمام نیروهای مسلح کشور ما از اقتدار ،حفظ معنویات و نیروی مکتبی و قدرتی از ایمان الهی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه قدرت نیروهای مسلح دنیا در اختیار حاکمان آن کشورها است تصریح کرد :در کشور ایران قدرت نیروهای مسلح در خدمت امنیت مردم کشورمان ایران است به همین منظور به بهانه برجام می خواهند این قدرت از دست مردم کشورمان بگیرند.

حجت الاسلام ابراهیمی با تاکید بر اینکه برنامه های دفاعی کشورمان غیرقابل مذاکره است افزود: برای مسائل دفاعی نیازی با مذاکره به هیچ کشوری نیست.

وی به میلاد امیرالمومنین که مقارن با آغاز اعتکاف شده است نیز اشاره کرد و گفت: از فرصت سه روزه اعتکاف باید برای پالایش روح و ارتقای معنویت در خود به خوبی استفاده کنیم.