محلات- امام جمعه موقت محلات گفت: تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور، اقدام و عمل در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است و این مهم با تکیه بر توان و امکانات داخلی محقق می شود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام حسین بهرامی در خطبه های نماز عبادی سیاسی روز جمعه محلات اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب به درستی مساله اقتصاد مقاومتی را به عنوان شعار سال انتخاب کردند و تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور اقدام عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه است.

وی افزود: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید به نیروهای داخلی تکیه کنیم و با استفاده از توان داخلی آن را عملی کنیم و نگاه به خارج از کشور و بیگانگان در این زمینه کارساز نیست.

بهرامی مذاکرات هسته ای آمریکایی ها را بهانه ای برای قدم های بعدی آنها ارزیابی و تصریح کرد: وزیر امور خارجه آمریکا به صراحت اعلام کرده که پس از مذاکرات هسته ای نوبت به مذاکرات منطقه ای و کنترل قدرت موشکی ایران است.

امام جمعه موقت محلات افزود: آمریکایی ها به دنبال تضعیف توان موشکی و قدرت دفاعی ایران هستند که در این زمینه موفق نخواهند شد و در مورد منطقه نیز ایران دست از حمایت متحدین خود از جمله حزب الله لبنان برنخواهد داشت.

بهرامی با اشاره به ۲۹ فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: ارتش، سپاه و قوای نظامی ایران در حال حاضر دارای قدرت بالایی در دنیا هستند و دشمنان ملت ایران به ویژه آمریکایی ها از نیروهای نظامی ایران وحشت دارند.

امام جمعه موقت محلات، ماه رجب را ماه ولایت نامید و افزود: در ماه رجب بسیاری از امامان شیعه ولادت یافته یا شهید شده اند و به همین دلیل ماه رجب را ماه ولایت نامیده اند و از طریق ولایت می توان به شهر نبوت دست یافت.

بهرامی افزود: مساله ولایت در کشور ما بسیار مهم است، هر زمان کشور دچار بحران شده، این ولایت بوده که آن را حل کرده و باید همگان این مهم را به نسل های بعدی انتقال دهند.