کرمان – امام جمعه موقت کرمان از حضور پررنگ جوانان در آیین اعتکاف خبر داد و گفت: ۹ پایگاه برای این منظور اختصاص یافته است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت ‌الاسلام محمد قاسمی ‌زاده ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان با اشاره به برکات ماه رجب اظهار کرد: خداوند در این ماه درهای رحمت خود را به روی بندگان می گشاید و باید سعی کنیم که از این فرصت برای تقرب به درگاه الهی استفاده کنیم.

وی این ماه را فرصتی مناسب برای طلب مغرفت از خداوند متعال دانست و گفت: در این ماه ولادت امام جواد (ع) و ولادت امام علی (ع) را پیش روی داریم.

حجت الاسلام قاسمی زاده با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در کرمان همزمان با سراسر کشور عنوان کرد: برای این منظور ۹ پایگاه در شهر کرمان در نظر گرفته شده است.

وی به حضور پررنگ جوانان در این مراسم اشاره کرد و افزود: باید سعی کنیم که نذورات به سمت این ایام سوق داده شود تا دیگر معتکفان دغدغه تهیه غذا نداشته باشند.

امام جمعه موقت کرمان با اشاره به روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و روز نیروی زمینی ارتش، گفت: نیروهای ارتش برای دفاع از کشور تلاش کرده و رنج فراوانی را متحمل می شوند.

وی با اشاره به قدرت و توان بالای ارتش جمهوری اسلامی ایران، افزود: امروز شاهدیم که نیروهای مسلح ایران در بسیاری از زمینه ها به خودکفایی رسیده اند.